Цікавий кадровий «казус» незабаром може бути в управлінні культури і туризму Рівненського міськвиконкому. Після того як внаслідок відомих конфліктних ситуацій начальник управління Андрій Ткачук звільнився «за власним бажанням», посада стала вакантною. Впродовж кількох тижнів міське керівництво шукало гідного начальника й таки зупинилось на цікавій для себе кандидатурі. І вирішило призначити цю людину… заступником начальника управління. Цілком вірогідно, що відтепер у цій структурі працюватиме аж два заступники при неіснуючому начальнику. Один, щоправда, буде «головнішим» за іншого…
Заступник міського голови Галина Кульчинська розповідає, що до неї особисто зверталось багато людей, охочих посісти цю посаду. Але ані її, ані міського голову ці люди чимось не влаштовували. А ось молодий керівник танцювального клубу «Флеш» (спортивно-бальний танець) Роман Гриценюк хоч сам і не просився, привернув увагу керівництва організацією новорічного турніру-балу в спорткомплексі ДЮСШ №4. Його і взяли «на олівець».
Далі було цікаво. Деякі представники міської влади акцентували увагу міського голови на тому, що Гриценюк не може працювати на цій посаді, оскільки не має керівного стажу, як того вимагає закон. Володимир Хомко, побачивши досвід сусідніх Тернополя та Луцька, де очільниками культури працюють не чиновники, а діячі культури (Олександр Смик і Юрій Поліщук), дав завдання підлеглим знайти юридичну можливість призначити саме Гриценюка. Для цього міська рада навіть розширила штат управління культури, ввівши посаду ще одного заступника.
Нині молодий хореограф чекає, поки рішення ради набуде чинності й з’явиться наказ про його призначення заступником начальника — на цій посаді він і набуватиме потрібного керівного досвіду. Але на відміну від іншого заступника, яким поки що є Андрій Ткачук, Гриценюк матиме приставку «виконуючий обов’язки начальника», а з нею й право підпису документів.
За словами міського голови Володимира Хомка, Роман Гриценюк вже пройшов двотижневе стажування.
— Ми не оголошували про це, тому що весь час шукали, як легітимно його призначити. Він — молодий, креативний, взимку організував вдалий новорічний танцювальний бал. Що вийде з цього призначення — побачимо. Маю великі сподівання, адже він не входить ні в яку «коаліцію». Людина, так би мовити, «з чистого листка». І мені хочеться сподіватися, що це буде вдале призначення. Роман Гриценюк викладає в Інституті мистецтв. Має профільну освіту, але не має стажу держслужбовця. Тому буде призначений заступником і набуватиме стажу, виконуючи обов’язки начальника управління.
А ось Галина Кульчинська зазначає, що згідно з законодавством, на цю посаду буде оголошено конкурс:
— І я не виключаю, що до нас прийде людина, яка своїм фахом і досвідом нас вразить і буде найбільш достойна посади начальника. Але поки що ми схиляємося до кандидатури Гриценюка. Андрій Ткачук поки що залишається на посаді заступника начальника. Це пов’язано з тим, що колишній «в.о.» начальника управління культури Світлана Павленко пішла на пенсію, тому комусь потрібно було обіймати керівну посаду. Що буде тоді, коли призначимо повноцінного керівника з правом підпису — побачимо. Адже у Ткачука є дуже важливі якості — він знайомий з усіма нюансами законодавства та особливостями використання бюджетних грошей. Гриценюк, до речі, після 15-денного стажування у приватній розмові сказав мені, що не розуміє, чому на цю посаду так багато бажаючих.
Роман Гриценюк, якому завтра виповнюється 30 років, говорить, що така робота буде йому хоч і незнайомою, але цікавою:
— Мені хочеться вивести рівненську культуру на належний рівень. Але щось конкретніше я зможу говорити після мого призначення. Думаю, якщо це станеться, то тижнів через два.
Источник: Газета "Рівне вечірнє" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости " «Безголова» міська культура"